Blistry (blistery) zgrzewane i składane foliowe

Tę kategorię blistrów (blisterów) dzielimy ze względu na sposób zamknięcia na dwie grupy: blistry (blistery) zamykane na konstrukcyjny zatrzask lub tzw. "wpinkę" oraz termopaki - szczelnie i trwale połączone ze sobą wieczko i spód, przy pomocy technologii w.cz. (zgrzewanie prądami wysokiej częstotliwości).

Pierwsza grupa opakowań charakteryzuje się łatwością kompletacji, bez użycia maszyny w procesie zamykania (niskie koszty uruchomienia produkcji - forma + wykrojnik).

Druga grupa zapewnia maksymalną ochronę asortymentu znajdującego się w środku (do procesu zamykania niezbędna jest zgrzewarka, co wiąże się z większymi nakładami finansowymi na uruchomienie produkcji - forma wykrojnik, osprzęt do maszyny zgrzewającej).

Obydwa typy blistrów dają możliwość umieszczenia w środku opakowania wkładki, ulotki, lub kartonika, która spełnia zadanie informacyjno - dekoracyjne.

Produkujemy zarówno blistry przeznaczone do samodzielnej kompletacji, jak również świadczymy usługi pakowania dostarczonego przez Klienta asortymentu.

blister foliowy blister foliowy1 blister blister foliowy2