Blistry (blistery) zgrzewane i wsuwane kartonikowe

Blister - istnieje kilka konfiguracji tego typu opakowania. Bez względu na wybraną opcję, częściami składowymi opakowania są: zadrukowany w technice offsetowej kartonik, pokryty lakierem termozgrzewalnym oraz wytłoczka z folii PET/PVC. Kartoniki i wypraski (wytłoczki) mogą być zamówione jako opakowanie do samodzielnej kompletacji przez Klienta lub jako część składowa usługi pakowania asortymentu dostarczonego przez Klienta do nas.

W przypadku pakowania samodzielnego - służymy doradztwem w zakresie technologii zgrzewania.

W momencie zlecenia nam kompleksowej usługi zapakowania asortymentu w wytworzone uprzednio opakowanie - dostarczamy gotowe blistry pod wskazany adres!

Cenę i termin wykonania zlecenia ustalamy indywidualnie, ze względu na dużą ilość czynników, które mają na to wpływ. W celu usprawnienia współpracy i umożliwienia Klientowi natychmiastowego dostępu do opakowania, proponujemy produkcję wyprasek i kartoników na tzw. stan magazynowy: na bazie deklaracji Klienta wytwarzamy większą ilość opakowań, a wysyłamy je (lub kompletujemy z asortymentem) partiami, na zasadzie wywołań z magazynu. Posiadamy również szeroką bazę gotowych wykrojników (dostępna na stronie www.karton-druk.pl )

Dajemy gwarancję zgrzewalności!

KARTONIK ZGRZEWANY Z WPRASKĄ

blister blister blistry

 

KARTONIK + WYPRASKA + KARTONIK

blister kartonikowy składany blister blistry

 

KARTONIK WSUWANY W WYPRASKĘ

opakowanie, które w zasadzie już zniknęło z rynku z uwagi na nieekonomiczność kosztów produkcji i kosztów pakowania.