O firmie

Jako producent blistrów zapewniamy kompleksową obsługę - od etapu rozeznania potrzeb Klienta, porzez fazę projektowania i wykonania niezbędnego do produkcji osprzętu, do końcowego etapu produkcji i magazynowania / konfekcjonowania lub wysyłki.

Firma Blisters specjalizuje się w przetwarzaniu folii w procesie termoformowania oraz pakowaniu usługowym asortymentu Klienta w wytworzone uprzednio opakowanie. Głównym typem opakowania wytwarzanego z tego surowca jest blister (kategorie opakowań blister w zakładce oferta). Wytwarzane przez nas blistry są gwarancją najwyższej jakosci opakowania produktu. Prodkukujemy również wszelkiego typu tacki, wkładki, przekładki, zawieszki, mini displaye czy foliowe pudełka. 

Będąc producentem i drukarnią blistrów posiadamy park maszynowy pozwalający na wykonywanie różnych pod względem wielkości i specyfiki produkcji termoformowanych - poczynając od kilkutysięcznych, nieskomplikowanych projektów do produkcji wysokonakładowych, wymagających wysokiej precyzji w odwzorowaniu formy i nieskazitelnej jakości wyrobu gotowego. Niezależnie od wielkości zamówienia i indywidualnie ustalonych warunków współpracy, każda produkcja jest wykonywana z taką samą rzetelnością i starannością, wszyscy Klienci są dla nas równie ważni!

W celu świadczenia usług i produkcji na powtarzalnym, stale wysokim poziomie, oparliśmy organizację srtuktury działania naszej firmy na założeniach systemu ISO 9001.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, kontaktu z nami i do podjęcia współpracy!

blister zawieszka blister blister kartonowy blistry kartonikowe wypraski wypraski wypraski